APIE MUS

Reklamos įtaka ir srautai nuolat auga. Ar pagalvojate, kiek savo pašto dėžutėje randate reklaminių skrajučių? O kur dar reklama spaudoje, stenduose! Kasdien į mus gatvėje pažvelgia bent keli reklaminiai veidai ir šūkiai. Tai rodo, kad net ir sparčiai populiarėjant internetinėms reklamos priemonėms, spausdintinė reklama ir spaudos paslaugos savo lyderio pozicijų neužleidžia.

Atsiliepdami į rinkos poreikius, siūlome aukščiausios kokybės spaudos paslaugas:

-          maketavimą;

-          skaitmeninę spaudą;

-          ofsetinę spaudą;

-          pospaudiminius darbus;

-          pristatymo paslaugą.

Spaudos stilius – ilgametę patirtį rinkoje turinti įmonė, vienijanti kūrybingų ir profesionalių specialistų komandą. Kruopštumas, atsidavimas darbui ir kokybės siekis leidžia klientų vizijas paversti spausdinta realybe!

Reikia atspausdinti dideliais tiražais? Pasirinkite ofsetinės spaudos paslaugą. Mes spausdiname, naudodamiesi pažangiomis, pasaulyje pripažintomis technologijomis, todėl spaudiniai bus itin aukštos kokybės.

Reikia nedidelių tiražų, tačiau sparčiai? Siūlome skaitmeninę spaudą – čia puikiai dera kokybė ir operatyvumas.

Siekdami klientų patogumo ir jų poreikių patenkinimo, siūlome ir pospaudiminius darbus: pjovimą, lankstymą, kirpimą, skylučių gręžimą, kampų užapvalinimą, segimą, perforavimą, spiralinį įrišimą, UV lakavimą, laminavimą, klijavimą ir numeravimą.

 

Spaudos darbai – vertinantiems profesionalų darbą, aukštą spaudos kokybę ir dėmesį klientui.

 

Patikėkite mums savo viziją ar maketą ir pasirūpinsime, kad turėtumėte aukščiausios kokybės spausdinius.

Internetinių svetainių kūrimas ELEPHENTO